rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share|

ISTORIJA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down
AutoriusPranešimas
avatar

Dennis Christopher Seytan

plus que ma propre vie▌VEIDAS : zaičiks malčiks
▌REPUTACIJA : 3
▌PRANEŠIMAI : 1968

RašytiTemos pavadinimas: ISTORIJA Pen. 07 04, 2014 5:33 am


ISTORIJA!


XV amžiuje, prasidėjus Renesansui, kuris suformavo modernios visuomenės pasaulėžiūros normas ir turkams osmanams užėmus Konstantinopolį, žlugo Bizantijos imperija. Jos griuvėsius matė jaunuolis, vardu Arthur Genovese, Bizantijos imperatoriaus sūnus, kuris buvo gerbiamas ir garbinamas dėl daugelio priežasčių. Jis visada buvo mandagus, taip pat traukė žmones daugeliu aspektų. Iki tos dienos... Iki Bizantijos žlugimo... Vaikinas matė, kaip buvo išskersta visa jo šeima. Sukrėstas ir likęs našlaitis, Arthur netrukus paėmė globoti jo dėdė Geovani, kurio gyvenimas ir gyvenimo būdas toli gražu nebuvo tai, apie ką galvojo Arthur. Jo mylimas dėdė buvo samdomas žudikas, paslapčia žudęs įvarių tautų lyderius. Žmonės bijojo to paslaptingo žudiko, tačiau nieko neįtardami, gerbė Geovani. Netrukus tapo aišku, kad jaunajam Arthur buvo lemta prisijungti prie „giminės verslo“ - žudymo. Jis buvo apmokytas ir įteigta, kad jis turi naikinti tuos, kurie stoja skersai kelio. Bent jau jie taip manė. Jo dėdė, didžiai gerbiamas Geovani tapo žlugusio miesto lyderiu, ir netrukus pasklido žinia, jog tai jis nužudė daugelio tautų lyderius, lygiai taip pat, kaip buvo nužudyti Arthur tėvai, bei, žinoma, jo tėvas – imperatorius.

Arthur, jau išmokęs šio žiauraus „amato“ subtilybių, pasirinko įsitraukti į žiaurią kovą su gaujomis bei savo dėde. Vaikinas, net ir matęs, kaip nužudomi jo tėvai bei begalės nekaltų žmonių, niekada nepasidavė dėl noro, atkeršyti už šeimos žūtį. Prasidėjo kova tarp dviejų lyderiaujančių galvų. Netrukus karas įsiplieskė tarp viso atsigaunančio miesto šeimų. Vienos, nuo pat pradžių gerbusios Genovese šeimą, kaip lyderiaujančią mieste, tai Seytan, La Aria, Kothyk, Uzhtarr, Lecherous, iki šių laikų daro viską, kad susidorotų su tais, kurie sudrusmtė jų ramaus ir gražaus miesto ramybę. Kiti, garbinę ir visokeriopai palaikę Geovani gaują, tai Qisum, Ven Di Cativo, Ferragamo, Hoolikalt, Cox, ir šiandien bando visiems įrodyti savo gaujų žiaurų teisingumą. Bet kokia kaina.

Po kelis metus trukusios kovos tarp Arthur palaikančiųjų ir Geovani pakalikų, abu vyrai, siekiantys absoliučios valdžios, mirė nuo vienas kito rankos.

Pasibaigė ir Renesansas ir turkų osmanų puolimai. Žmogžudystės, užpuolimai, nesibaigiančios kovos ir ginčai. Visa tai atiteko į mafijos gniaužtus – į Genovese šeimos garbintojų gretas – Seytan, La Aria, Kothyk, Uzhtarr ir Lecherous šeimų vyrų rankas, kurie vis dar tebeieško teisybės. Tačiau likusieji taip pat nepraleidžia progos pasinaudoti šia situacija, ir įvykdę nusikaltimą, pirmiausia apkaltina būtent mafiją.

Naujaisiais laikais, pasaulyje visdar nėra ramybės, legendos ir įsitikinimai apie abiejas gaujas tebesklando. Žmonės suprato, kad senosios šeimos vis dar turi norą gauti absoliučią valdžią. Ir tik žiauri kova duotų mažą viltį geresnės ateities labui.

Yra tik vienas pasirinkimas. Ką pasirinksi?


OBSESSION!

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Atgal į viršų Go down

ISTORIJA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: && :: No limits here-