rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share|

Lecherous

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down
AutoriusPranešimas
avatar

Dennis Christopher Seytan

plus que ma propre vie▌VEIDAS : zaičiks malčiks
▌REPUTACIJA : 3
▌PRANEŠIMAI : 1968

RašytiTemos pavadinimas: Lecherous Tr. 04 30, 2014 9:41 am


✓vardai gali būti keičiami.
✓veikėjas miręs
✓veikėjas rezervuotas
✓ veikėjas užimtas


Lecherous

(airiškai 'Lecherous' - ištvirkęs)
Savo 18-tą gimtadienį William nusprendė švęsti Niujorke, kur tuo metu buvo visi jo broliai. Kad padoriai atrodytų, pasikvietė ir kitus draugus bei žinoma - tėvus. Sutartą dieną, pajudėję iš namų, tėvai netikėtai pateko į gretimo miesto mafijos lenktynes, vaikinų tėvas žinoma primetė kietą - apsižodžiavo ir tai susilaukė laaabai didelių pasekmių. Broliai šaunuoliai tik per žinias sužinojo, kad jų tėveliai buvo žiauriai nužudyti. Taip ir liko aštuoniese šiam negailestingam pasaulyje. Tačiau norėdami išlikti, turėjo kažką sugalvoti, ir lyg specialiai pasirodęs Dennis pakvietė visus brolius prisijungti prie naujai organizuojamos mafijos grupuotės, davė broliams puikią idėją. Kitos mafijos nusikaltimų suvienyti vaikinai iš karto atrado bendrą kalbą ir siekia vieno - atkeršyti visiems, bent iš dalies prisidėjusiems prie jų tėvų žūties. 

Harry - Neidentiškas Tobias dvynys. Harry yra tikras velnio išpera. Užsispyręs kaip kupranugaris, niekada nenusileis. Visada bet kokiais būdais turi pasiekti to ko nori. Dažnai yra irzlus. Visada viską sako į akis, nemato prasmės slėpti. Mėgsta juodą humorą. Nepaisant savo charakterio, puikiai sutaria su visais broliais.
Tobias - Neidentiškas Harrio dvynys. Bjauraus būdo ir dar bjauresnės sąžinės, tiksliau sakant visai be sąžinės gyvenantis vaikinukas. Kalboje nestokojantis kandžių replikų bei perdėto sarkazmo.
Baliyan - Tikriausiai geriausias žmogus visoje šeimoje. Ir charakteriu ir pomėgiais ir veiksmais. Tačiau kad ir koks geras beatrodytų, taip nėra. Slapta susitikinėja su didžiąja dalimi miesto moterų, nors yra įsipareigojęs Camillai.
Jackson - Užsispyręs, arogantiškas, piktas - taip jį apibūdina jo nepažįstantys. Tačiau paklausus kitų brolių, paaiškėtų, kad Jacksonas labai šeimyniškas ir rūpestingas, bet tik su tais, kurie užsitarnavo jo pasitikėjimą.
William - Brolių pramintas kaip šeimos vadas ar netgi vedlys neteisingu keliu, nes pirmasis iš šeimos pradėjo užsiiminėti nelegalia veikla. Nors nesutaria tik su vienu iš brolių - Scott, geriausiu laiko Sebastianą. Nepaisant to, kad mokykloje paskui jį lakstė begalės merginų, vienintelės neišsirinko ir artimiausiu metu nežada.
Scott - Vienas iš aktyviausių šeimos narių. Su juo nebus nuobodu, kad ir ką bedarytum. Smarkiai nesutaria su William ir Sebastian. Dievina savo merginą - Rebeką, dėl jos padarytų bet ką.  
Sebastian - Nors ir priklauso miesto 'kryžiuočių gvardijai', kai nori, gali būti labai, super, tiesiog tobulai nepakartojamas. Nesutaria su Scott. Kad ir kaip mylėtų visus savo brolius, daugiausiai padarytų dėl William.
Franco - Gana padorus, bet žiauriai griežtas visiems kitiems. Visada viską daro dėl asmeninės naudos, jam nesvarbi kitų nuomonė.
Harry Lecherous
FREE

AMŽIUS: 20m.
RYŠYS: neidentiškas Tobias dvynys. Visų kitų brolis.  
BRUOŽAS: irzlus
Tobias Lecherous
FREE

AMŽIUS: 20m.
RYŠYS: neidentiškas Harrio dvynys. Visų kitų brolis.
BRUOŽAS: bjaurus.
Baliyan Lecherous
FREE

AMŽIUS: 28m.
RYŠYS: vienas iš brolių. Draugauja su Camilla Ferragamo.
BRUOŽAS: geradaris
Jackson Lecherous
Colton Haynes

AMŽIUS: 25m.
RYŠYS: vienas iš brolių
BRUOŽAS: arogantiškas.


William Lecherous
Dylan O'Brien

AMŽIUS: 19m.
RYŠYS: vienas iš brolių
BRUOŽAS: netikėlis.
Scott Lecherous
FREE

AMŽIUS: 17m.
RYŠYS: vienas iš brolių, draugauja su Adelet Seytan.
BRUOŽAS: aktyvus.
Sebastian Lecherous
Robbie Wadge

AMŽIUS: 22m.
RYŠYS: vienas iš brolių.
BRUOŽAS: nepakartojamas.
Franco Lecherous
FREE

AMŽIUS: 23m.
RYŠYS: vienas iš brolių
BRUOŽAS: savanaudis

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Atgal į viršų Go down

Lecherous

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: && :: No limits here :: Veikėjų sąrašas-